Výroba piva

Vítejte na webu o vaření piva a domácí výrobě piva

VýrobaPiva.cz !

 

V katalogu naleznete pivovary, malé domácí pivovary a výrobny domácího piva.

 

Vaření piva a domácí výroba piva nemusí být určena jen ke konzumaci. Pivní kosmetika je velmi oblíbena pro své účinky, které pivo díkypivním kvasnicím má.

 

Prodej domácího piva a piva z malých pivovarů a piva cizích značek.

 

Zakázková nerez výroba

www: http://www.ne-rez.cz
E-mail: ne-rez@seznam.cz
Telefón:605914444
Fax:
Adresa:
Brno
62300

Dobrý den, jsme schopni Vám vyrobit téměř vše podle technické dokumentace. Vyrábíme spilky, tanky a nově se zabýváme problematikou domácích vařičů piva. Jsme schopni zrepasovat varny nebo upravit staré nerezové varné kotle na varnu na pivo - varna má vše co je potřeba k vaření piva (míchadlo, sanitační hlavice, odvod par, whirlpool, průlez,...) k tomuto dále vyrábíme scezovací nádobu osazenou armatůrami jako je varna. Možnost dovybavení profi scezovacími síty s čerpadlem nebo jednoduchými síty na bázi levitačního zcezování. Vyrábíme vše co se týče nerezy. Vše je vyráběno z potravinářské nerezy s platnými atesty a passporty, pokud je třeba. Máme i referenční zakázky v hodnotě i 3 mil korun, které jsou k nahlédnutí. V případě zájmu nebo poskytnutí více informací volejte nebo pište kdykoli na číslo 605914444

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Test 11° lahvového piva provedlo VŠCHT

obrazek

Týdenník MFDnes ve spolupráci s VŠCHT provedl test lahvových jedenácti stupňových piv. Vítězem testu je Velkopopovický Kozel 11° Medium "vyvážené pivo s plným tělem, příjemnou hořkostí bohatou pěnou velmi dobrou strukturou, čistou vůní a příjemně vyváženou mírně obilnou chutí".

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.